Шановні мешканці громади!

Дата: 11.03.2020 11:18

Міськрайонне управління у Слов’янському районі та м. Слов’янську Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області повідомляє, що відповідно до Закону України «Про звернення громадян», на виконання вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з метою роз’яснення питань земельного законодавства буде проводити виїзний прийом в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру в Донецькій області Підгорна Тетяна Олексіївна 12.03.2020 року з 1100 до 1400 в  приміщенні Центру надання адміністративних послуг (1-й поверх, конференц-зал).

Запис за телефоном: 0509756643