Дата: 26.03.2020 11:57

Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що Українською Волонтерською службою  було  створено  єдиний  « Волонтерський центр допомоги під час епідемії коронавірусу». Центр допомоги - некомерційний проект.

Завдяки центру можна:

- зареєструватись як волонтер(ка) та отримати інформацію про те, як безпечно  та ефективно допомагати під час епідемії;

-  залишити запит на допомогу, інформація про який буде передана волонтерам та буде докладено усіх зусиль,щоб допомога була отримана.

Сайт центру http://volunteer.country/covid19