ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ  ДИРЕКТОРА

Дата: 01.04.2020 08:14

КЗ "Палац Культури  Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області»

? Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Палац культури Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області».

Прийом документів на заміщення вакантної посади директора КЗ «Палац культури Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області» розпочинається з дня оприлюднення оголошення упродовж 30 днів – до 30.04.2020 року.

Загальні вимоги до кандидата:

Вища освіта відповідного напрямку підготовки, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки, презентація проєктів програми розвитку закладу культури, на посаду якого оголошено конкурс на один і п'ять років.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

·         заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

·         автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

·         копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

·         два рекомендаційні листи довільної форми;

·         мотиваційний лист довільної форми.

Кандидат має право надати інші документи, які, на думку кандидата, підтверджують його професійні чи моральні якості.

Допоміжними критеріями під час голосування на користь кандидатів є:

післядипломна освіта у галузі управління;

ступінь MBA (Master of Business Administration), MPA (Master of Public Administration), MLA (Master of Liberal Arts), магістра бізнес-адміністрування чи магістра державного управління;

науковий ступінь доктора філософії (кандидата наук) чи доктора наук;

досвід роботи на керівних посадах в українських/міжнародних компаніях, установах, програмах, проектах у сфері культури;

володіння офіційними мовами Європейського Союзу;

досвід розроблення і реалізації інвестиційних та інноваційних проектів;

схвальні відгуки в українських та іноземних галузевих засобах масової інформації;

бездоганна ділова репутація.

Дата початку прийому документів: 31.03.2020.

Місце прийому документів: відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради за адресою: вул. М. Петренка 17, м. Миколаївка, 84182.

Електронна адреса:humanrada@mk-otg.gov.ua.

Умови проведення конкурсу: переможця конкурсу на  заміщення вакантної посади директора КЗ «Палац культури Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області» визначає конкурсна комісія за результатами відкритого та публічного конкурсного добору на зайняття цієї посади. Комісія здійснює свою роботу шляхом проведення засідань. На першому засіданні розглядаються документи, подані кандидатами на посаду керівника, на відповідність кваліфікаційним вимогам; на другому засіданні комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проєктів програм розвитку Палацу культури на один і п’ять років.

Строки проведення конкурсу:  з 31.03.2020 по 31.05.2020.