Шановні споживачі! Увага!

Дата: 02.04.2020 09:12

Шановні споживачі! Увага!

КП «Сервіскомуненерго» продовжує безперебійно постачати у ваші домівки якісну питну воду, приймати та очищувати стічні води. В боротьбі з коронавірусною інфекцією медики радять частіше мити руки з милом, що ефективно запобігає розповсюдженню віруса.

У нинішній епідеміологічній обстановці усі підрозділи підприємства працюють у штатному режимі. Але на забезпечення процесів з підготовки питної води, очищення стоків, ремонту мереж та обслуговування потрібні кошти, єдиним джерелом яких є платежі населення за отримані житлово-комунальні послуги.

Щоб здійснити оплату, не потрібно виходити з дому та наражати себе на небезпеку! Це можна зробити дистанційно, за допомогою банківської картки через сайт або мобільний додаток відповідного банку.

Закликаємо вас бути відповідальними та здійснювати своєчасно оплати.