У Миколаївці проводять дезінфекцію під’їздів багатоквартирних будинків

Дата: 08.04.2020 15:07

З метою запобігання виникненню і поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19) на території Миколаївки, працівниками КП «Сервіскомуненерго» щодня проводяться протиепідемічні заходи, серед яких – дезінфекція під’їздів багатоквартирних будинків нашого міста. Працівники комунального підприємства, за допомогою спеціальних розпилювачів, здійснюють обробку сходових кліток, вхідних дверей, поручнів в під’їздах, а також ліфтів дезінфікуючим засобом. Тільки протягом сьогоднішнього дня було проведено дезінфекцію 63 під’їздів  багатоквартирних будинків нашого міста. Планують щодня здійснювати такі роботи.

Останніми днями шириться інформація про те, що до квартир мешканців намагаються потрапити шахраї, мовляв, вони проводять санобробку помешкань від вірусу. Будьте обережні, адже ці самозванці можуть представлятись, як працівники комунального підприємства. Наголошуємо працівники КП «Сервіскомуненерго» проводять дезінфекційні заходи виключно в під’їздах будинків і до квартир не заходять!