ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Дата: 09.04.2020 14:05

До відома отримувачів державної соціальної допомоги.

Управління соціального захисту населення Слов’янської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до листа-завдання Міністерства соціальної політики України від 31.03.2020 року №4427/0/2-20 розроблено програмне забезпечення для виконання масового перерахунку державної допомоги по продовженню строку виплати до 01.06.2020 року (на час карантину) у раніше призначених розмірах.

Продовження строку виплати виконується по таких видах державної соціальної допомоги:

-        малозабезпеченим сім’ям;

-        на дітей одиноким матерям;

-        на дітей, над якими встановлено опіку та піклування;

-        особі, яка доглядає за хворою дитиною;

-        особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу;

-        дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;

-        внутрішньо переміщеним особам на проживання;

-        особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;

-        особам з інвалідністю, які не мають право на пенсію.

Перерахунок щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг,  державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, державної соціальної допомоги особам з інвалідністю, які не мають право на пенсію, здійснюється у разі, коли допомогу було припинено в періоді з 12.03.2020-01.05.2020 року, або в зазначеному періоді закінчився термін дії довідки МСЕК.

Перерахунок державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, допомоги на дітей одиноким матерям, допомоги на дітей, над якими встановлено опіку та піклування, допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу; допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів здійснюється у разі, коли допомогу було припинено в періоді з 01.03.2020-01.05.2020 року.