26.05.2020 о 14:00 відбудеться засідання ХLІІ cесії  Миколаївської міської ради 8 скликання. Місце проведення  зал засідань бібліотеки-центру екологічного виховання ім. Героя України О.Г. Лелеченка.

Дата: 15.05.2020 08:08

22.05.2020 о 14:00  оголошується проведення Дня  депутата з підготовки матеріалів проектів рішень засідання  ХLІІ сесії Миколаївської міської ради 8-го скликання. Місце проведення  зал засідань виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Проєкт порядку денного ХLІІ cесії  Миколаївської міської ради переглянути

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, SARS-CoV-2, засідання ХLІІ сесії Миколаївської міської ради буде проведено з обмеженим доступом (депутати Миколаївської міської ради 8 скликання, працівники виконавчого комітету Миколаївської міської ради, запрошені до участі у засіданні).

Ретрансляція засідання ХLіІ Миколаївської міської ради буде здійснюватися на офіційному сайті               26.05.2020  з 14-00.