Шановні мешканці Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 20.05.2020 16:13

Фото без описуЗ метою забезпечення реалізації експериментального проекту «єМалятко», запровадження надання цієї комплексної послуги у Центрі надання адміністративних послуг  виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області 20.05.2020 року Міністерством цифрової трансформації України був проведений онлайн-вебінар «єМалятко у ЦНАП: запитання та відповіді».

Спікерами, Людмилою Рабчинською - заступницею Міністра цифрової трансформації, Катериною Черногоренко - координатором імплементаційної групи впровадження цієї послуги, Ларисою Карп’як - директором департаменту ЦНАП Луцької міської ради, було надано навчальну відео-інструкцію щодо етапів запровадження послуги «єМалятко».

Працівники Центру надання адміністративних послуг, відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб, відділу соціального захисту, служби у справах дітей виконавчого комітету Миколаївської міської ради прийняли участь у обговоренні актуальності комплексної послуги «єМалятко» для громадян.