На виконання наказу Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області

Дата: 03.06.2020 11:06

ОГОЛОШЕННЯ

На виконання наказу Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області від 24.02.2020 року № 482-СГ «Про проведення державної інвентаризації земель», а також Договору про надання послуг з проведення державної інвентаризації земель у Донецькій області № 130 від 26.05.2020 року, укладеного між Головним управлінням Держгеокадастру у Донецькій області та Державним підприємствам «Центр Державного земельного кадастру», Донецька регіональна філія ДП « Центр Державного земельного кадастру» оголошує проведення робіт з державної інвентаризації земель у Донецькій області.

Просимо всіх суміжних користувачів бути готовими для узгодження меж земельних ділянок у визначений час. Інформація про дату, час та місце узгодження буде додатково повідомлена у засобах масової інформації та органами місцевого самоврядування