Шановні мешканці громади!

Дата: 05.06.2020 09:04

У зв’язку з різким погіршенням епідеміологічної ситуації у м Слов’янську та з метою недопущення поширення на території громади коронавірусної інфекції, прошу всіх мешканців громади дотримуватися карантинних обмежень.

Звертаюсь  до  кожного –  прошу утриматися від  відвідування громадських  місць. За можливості відкладіть справи і залишайтеся вдома. Вже сьогодні посильте контроль за дітьми. З міркувань безпеки їм краще не виходити з дому.

У зоні ризику люди поважного віку. Будь ласка, усі, кому за 60 – самоізолюйтеся. Ви потрібні нам живими та здоровими.

Громадський транспорт – джерело підвищеної небезпеки. Обмежте кількість поїздок. Якщо Вам за 60 – утримайтеся від них зовсім. Мінімальна кількість контактів зі сторонніми людьми - обов’язкова умова для Вашої безпеки.

Закликаю усіх зберігати спокій, дотримуватися усіх запобіжних заходів.

Сподіваюсь на Ваше розуміння. Прошу кожного бути свідомим та відповідальним, адже від цього залежить здоров’я кожного з нас та наших близьких.  За можливості, залишайтесь вдома.

Бережіть себе та будьте здорові!

З повагою, Олена Цикунова