До уваги миколаївців та представників органів місцевого самоврядування!

Дата: 05.06.2020 09:32

СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС інформує про погодження  Миколаївською міською радою Інвестиційної програми СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС на 2018-2025 рр.

СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС повідомляє, що відповідно до «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012 № 630 рішенням Миколаївської міської ради від 26.05.2020р. № 03-XLII-8 погоджено Інвестиційну програму розвитку об’єкта концесії за Концесійним договором від 10.10.2018 року № 3640 (копія рішення додається).