Про проведення конкурсу «Підприємець року»

Дата: 10.06.2020 11:43

Фото без опису Доводимо до відома юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців що проведення Дванадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області – 2020» продовжено до 01 липня 2020 року.

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від       07 лютого 2019 № 120/5-19 (із змінами), облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Державною організацією «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Донецькій області»  ініціюють проведення  Дванадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області -2020».

Основною метою проведення конкурсу є реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі області.
      Цього року пропонується організувати конкурс у два етапи:

• перший етап проводитиметься на місцевому рівні шляхом залучення до участі у конкурсі активних представників підприємництва;
  • другий етап включатиме визначення Експертною радою конкурсу переможців із числа кандидатур, рекомендованих виконавчим комітетом Миколаївської міської ради.

Умови участі у 12-му регіональному конкурсі «Підприємець року Донецької області – 2020»

1. Загальні положення.

1.1.  У  конкурсі  беруть  участь  повнолітні  громадяни  України,  які  є власниками  малих  підприємств  не  менше  2  років (крім номінацій «Start-Up року» та «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ») або підприємці – фізичні  особи,  що  зареєстровані  у  Єдиному  державному  реєстрі  юридичних осіб, фізичних  осіб – підприємців та  громадських  формувань (згідно  з  Законом  України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та  громадських формувань») у Донецькій області.

1.2.Участь у конкурсі є безкоштовною.

1.3. Кандидати на участь у конкурсі подають до оргкомітету на розгляд Експертної ради наступні документи:

- анкета –заява;

- рейтинговий профіль підприємства або підприємця - фізичної особи; вважається дійсним за умов заповнення виключно всіх розділів рейтингового профілю;

- письмова рекомендація  – характеристика  від  виконавчого органу  міської  ради. що пропонує кандидатуру учасника, яка повинна містити перелік конкретних досягнень даної особи (окремо звернути увагу на участь у програмах соціально – економічного розвитку міста/району/ОТГ/області);

- копію витягу  з  Державного  реєстру про  державну  реєстрацію  підприємства  або підприємця-фізичної  особи  (можливо  надання  копії  витягу з  Інтернет сторінки Міністерства юстиції України, завіреної печаткою підприємства);

- копії документів,  що  підтверджують  особу  кандидата  (паспорт)  та  його досягнення  (дипломи,  статті,  відзнаки,  а  також  інформація  про  фестивалі,  форуми, конференції, конкурси тощо, в яких приймав участь, наукові відкриття, розробки тощо);

- 2 фотокартки.

1.4. Документи, що подаються, поверненню не підлягають.

2. Номінації конкурсу.

2.1.  Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

1.  «Підприємець року в галузі промисловості»;
  2. «Підприємець року в галузі сільського господарства»;
  3. «Підприємець року в галузі торгівлі»;
  4. «Підприємець року в галузі послуг»;
  5. «Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства» (крім підприємств комунальної власності);
  6. «Підприємець року  в  галузі  інноваційної  діяльності  та  новітніх технологій»;
  7. «Start-Up року»;
  8. «За високий рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі»;
  9. «За активну підтримку малого бізнесу».
  10. «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ» – переможці регіонального конкурсу  щодо  фінансової підтримки  (може приймати участь по одному учаснику з ОТГ).

Пропонуємо взяти участь усіх бажаючих у Дванадцятому  регіональному  конкурсі  «Підприємець року Донецької області - 2020» і в строк до 26 червня  2020 надати відділу економіки та інвестицій виконавчого комітету Миколаївської міської ради  пакет документів, передбачений умовами конкурсу.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь за телефоном: +380997016971.