Шановні медичні працівники - лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани галузі охорони здоров’я!

Дата: 18.06.2020 17:21

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Прийміть найщиріші вітання з Днем медичного працівника! Професія медика є однією з найшляхетніших, адже ви оберігаєте найцінніший дар, дарований Всевишнім, – людське життя! Серед вас чимало талановитих фахівців високого класу, справжніх подвижників.
Ваша праця – це велике служіння на благо людей.
Щоденно Ви покликані виконувати нелегку, але таку почесну місію, демонструючи нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.
Висловлюю величезну вдячність всім медичним працівникам і ветеранам медицини за невтомну благородну працю, самопожертву, відданість своїй професії.

Бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани

З повагою,
міський голова О.М. Цикунова