Шановні мешканці громади!

Дата: 22.06.2020 11:05

Фото без опису20 червня 2020 року об 10-00 годині  в будівлі ЦНАП (м. Миколаївка вул. 50-річчя Словянської ТЕС, 29) відбулося чергове засідання комітету доступності. На засідання була запрошена секретар обласного комітету доступності Горбань О.С.

Відповідно до порядку денного присутні були ознайомлені зі змінами в законодавстві щодо посилення захисту осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності. Також секретар обласного комітету доступності ознайомила всіх присутніх з інтерактивною картою доступності Донецької області. Окрім того, під час засідання обговорили проблемні питання щодо доступності, а саме:

• провулок Шкільний.4 (пониження бордюрного каменю) біля пандусу особи з інвалідністю Ковальова Дмитра;
  • неможливість пересування осіб з інвалідністю на візочках біля ДК (перешкоджають квітники-вазони);
  • звернення за роз’ясненнями з приводу використання автобуса для потреб осіб з інвалідністю.