Про надання пропозицій для проведення вебінарів

Дата: 24.06.2020 17:14

Фото без описуВиконавчий комітет Миколаївської міської ради доводить до відома, що комітет харчової промисловості та сільського господарства при Німецько-Українській промислово-торгівельній палаті разом з партнером Агроторгівля України, у співробітництві з Офісом з просування експорту України, Торгово-промисловою палатою України та іншими асоціаціями, планує започаткувати ефективну програму вебінарів для українського агропромислового бізнесу, експортних трейдерів або виробників продуктів харчування чи сільськогосподарської продукції, починаючи з червня 2020 року, де можуть прийняти участь на безоплатній основі усі зацікавлені особи.

Планується запросити німецьких експертів для обміну експертизою у різних галузях сільського господарства. Для правильного вибору експертів та досягнення найвищої ефективності від проведення вебінарів необхідно отримати пропозиції від харчових, переробних та аграрних підприємств.

У разі зацікавленості просимо надати свої пропозиції до 25 червня 2020 року, які мають бути викладені у анкеті-опитуванні за посиланням: https://easy-feedback.de/umfrage/1232387/q4yEST-f288282052205148f975786281ede70d-changeLang-493276