Відповідно до листа Міністерства молоді та спорту України від 15.06.2020 року № 1279/3.3, відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє.

Дата: 24.06.2020 17:19

Із метою сприяння підвищенню рівня інформування молоді про наявні можливості в Україні Міністерство молоді та спорту України спільно з державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» ініціюють створення національного молодіжного онлайн-порталу mun.in.ua.

Зазначений веб-ресурс зокрема міститиме доступ до онлайн-інтегратора «Можливості для молоді в Україні», що передбачає накопичення та відтворення актуальної інформації по регіонам за п’ятьма напрямами:

• Молодіжна інфраструктура;
  • Молодіжна участь;
  • Проєкти та програми для молоді;
  • Дозвілля;
  • Послуги для молоді.

Водночас передбачається нанесення усіх типів можливостей на GooglMaps та їхня інтеграція з онлайн-порталом.

Посилання на Googl Forms:https://cutt.1y/GueMRvt.

Контактна особа для отримання додаткової інформації щодо заповнення реєстраційної анкети: Андрій Атрощенко, заступник директора державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр» ( 093-63-53-234).