Реєстрація місця проживання. Зміни!

Дата: 26.06.2020 14:01

В Україні змінили правила реєстрації місця проживання, Уряд врегулював правила реєстрації місця проживання фізичних осіб в іпотечному житлі.

????З 23 червня 2020 року набули чинності зміни до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2020 № 207.

Коли необхідний дозвіл іпотекодержателя?

?Відтепер для реєстрації місця проживання будь-якої особи, у тому числі і дитини, у житловому приміщенні, що перебуває в іпотеці або довірчій власності (як спосіб забезпечення виконання зобов’язань) необхідна відповідна на те письмова згода іпотекодержателя або довірчого власника.

Шановні заявники нагадуємо, що Ви маєте можливість отримати консультацію по телефону?? 0626626960