Шановні мешканці громади!

Дата: 03.07.2020 13:59

Сьогодні представники виконавчого комітету Миколаївської міської ради на чолі з міським головою Оленою Цикуновою поклали квіти до пам’ятного знаку десантнику Чепелюку Володимиру Миколайовичу, який загинув 03.07.2014 р. при виконанні військового обов’язку (пам’ятний знак розташований біля Слов’янської ТЕС) та до експозиції щодо трагічних подій 2014 року, яка знаходиться за адресою: вулиця Січових стільців 35 (Бібліотека-центр екологічного виховання ім. Героя України О. Г. Лелечнка)

Нагадаємо, що завдяки успішним діям військовослужбовців 4 липня 2014 року наше місто повернулось під контроль української влади. Мир і лад прийшли на скалічені вулиці та площі після майже трьох місяців окупації, під час якої від обстрілів загинули десятки мирних мешканців, зазнали руйнувань будинки, а без даху над головою залишилися чимало містян.