Результати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора (завідувача) закладів дошкільної освіти

Дата: 03.07.2020 14:57

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що 26 червня  2020 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора (завідувача) Миколаївського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 1 «Дзвіночок»  Миколаївської міської ради.

За результатами конкурсного відбору конкурсна комісія (протокол № 2 від 26.06.2020 ) рекомендувала Задираку Яну Валеріївну щодо призначення на посаду директора (завідувача) Миколаївського закладу дошкільної освіти (ясла – садок ) комбінованого типу  № 1 «Дзвіночок»  Миколаївської міської ради.

Наказом по відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради № 77-к від 01.07.2020 р.   Задирака Яна Валеріївна призначена на посаду директора (завідувача) Миколаївського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу  № 1 «Дзвіночок»  Миколаївської міської ради  на умовах контракту строком на 3 роки у період з 17 серпня 2020 року до 16 серпня 2023 року.

Побєдоносцева Олена Василівна подала документи на заміщення вакантної посади директора (завідувача) Миколаївського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 3 «Яблунька»  Миколаївської міської ради. Але у зв’язку з тим, що документи, подані кандидатом, не відповідають встановленим вимогам, до конкурсу була недопущена. Конкурс визнаний таким, що не відбувся.