Шановні мешканці громади!

Дата: 06.07.2020 16:55

Сьогодні з візитом до громади прибув голова облдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко та  делегація на чолі з Надзвичайними та Повноваженими Послами Республіки Польща, Латвійської Республіки, Естонської Республіки та Словацької Республіки в Україні. Метою візиту було передача гуманітарної допомоги, а саме медичного обладнання та багатофункціональних ліжок для клінічної бази лікувальної, учбової і наукової роботи Донецького медичного університету (кафедри хірургії), медичного обладнання (2 апарата ШВЛ, засоби індивідуального захисту та дезінфікуючі засоби для поверхонь в рамках боротьби з COVID-19) до комунального некомерційного підприємства «Слов’янська районна лікарня» та обговорення подальших напрямків співробітництва.