Відділ інформує

Дата: 09.07.2020 08:40

З метою виявлення земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які використовуються без правовстановлюючих документів чи використовуються не відповідно до цільового призначення на території Миколаївської міської обєднаної територіальної громади Словянського району Донецької області, для проведення самоврядного контролю за використанням та охороною земель  відповідно до ст. 189 Земельного кодексу України та згідно ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування», було  прийнято розпорядження Миколаївського міського голови № 75 від 23.06.2020 року «Про створення комісії з виявлення фактів використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення  без правовстановлюючих документів та не за цільовим призначенням».

Склад комісії та графік проведення обстежень земельних ділянок сільськогосподарського призначення на 2020 рік додаються в електронному вигляді та розміщенні на сайті Миколаївської міської ради.