Про агрохімічну паспортизацію земель сільськогосподарського призначення на території Донецької області у 2020 році.

Дата: 14.07.2020 15:21

Відповідно до Земельного кодексу України, законів України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» та «Про охорону земель», наказу Міністерства аграрної політики України від 26.02.2004 № 51 «Про затвердження Положення про моніторинг ґрунтів на землях сільськогосподарського призначення», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 березня 2004 року за № 383/8982 землі сільськогосподарського призначення Слов’янського, Олександрівського районів та міста Лиман Донецької області у 2020 році підлягають обов’язковому еколого-агрохімічному обстеженню та їх агрохімічній паспортизації незалежно від форми власності.