Шановні мешканці громади!

Дата: 16.07.2020 16:18

На виконання наказу  Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області  від 24.01.2020 року № 482-СГ «Про проведення державної інвентаризації земель», а також Договору про надання послуг з проведення державної інвентаризації земель у Донецькій області № 130 від 26.05.2020 року, укладеного між Головним управлінням Держгеокадастру у Донецькій області та Державним підприємством «Центр Державного земельного кадастру», Донецька регіональна філія ДП «Центр Державного земельного кадастру» інформує про наступне: в період з 03.06.2020 року до 10.11.2020 року підприємство здійснює заходи та роботи по проведенню державної інвентаризації земель державної власності на території сільських, селищних, міських рад у Донецькій області.