ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 22.07.2020 08:15

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» подовжено до 31.07.2020.

За інформацією комунального підприємства «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» планується проведення онлайн табору «Дива Перлини у тебе дома», який включає проведення майстер-класів, інтерактивних ігор, створення власних відео проектів, тощо. Крім цього пропонує послуги з проведення семінарів, нарад, тренінгів, спортивних зборів.

Онлайн табір «Дива Перлини у тебе дома» розпочав свою діяльність з 14.07.2020. Тривалість зміни 5 днів поспіль.

Бажаючи можуть отримати детальну інформацію за телефоном:

050-724-78-71 Людмила Миколаївна