Шановні мешканці громади!

Дата: 24.07.2020 08:12

Департаментом екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації розпочата робота з розробки проєкту Регіонального плану управління відходами на період до 2030 року.

Регіональний план управління відходами в Донецькій області на період до 2030 року є етапом реалізації в області Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року, Національного плану управління відходами до 2030 року та одним із пунктів Плану заходів на 2018-2020 роки з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року. Регіональний план управління відходами в Донецькій області до 2030 року та його реалізація сприятиме якісним змінам у сфері управління відходами в регіоні відповідно до найкращих природоохоронних практик.

Запрошуємо Вас долучитися до розробки Регіонального плану управління відходами на період до 2030 року, пройшовши опитування, яке доступне за посиланням https://forms.gle/ZXu1BgwrG51bgbNu7