Шановні мешканці громади!

Дата: 29.07.2020 16:13

Шановні мешканці громади!

На превеликий жаль, сьогодні на території громади зафіксовано двоє людей з підозрою на COVID-19. Особи очікують результатів та знаходяться на самоізоляції. Маю надію, що тести дадуть негативний результат.

Я вкотре закликаю всіх мешканців громади дотримуватись карантинних обмежень. Шановні мешканці, уникайте зайвих контактів на вулиці, не відвідуйте місця скупчення людей, зберігайте дистанцію до інших людей не менше двох метрів, носіть маски або респіратори, ретельно обробляйте руки. Хвороба ще не відступила.

Кожен з нас повинен усвідомити, що від його поведінки залежить здоров’я, а можливо і життя інших людей. Прошу зберігати спокій, дотримуватись простих правил особистої гігієни, піклуватись про своїх близьких і бути здоровими!

З повагою,

Миколаївський міський голова