Шановні мешканці громади!

Дата: 31.07.2020 08:56

Прошу Вас з великою відповідальністю підійти до проблеми поширення коронавірусної інфекції в Україні. У цілому світі пандемія вірусу CОVID-19 губить численні життя, не зважаючи на соціальний статус, віросповідання, матеріальні статки.

На жаль, вчора 30 липня було отримано результати, що підтверджують наявність коронавірусної хвороби у 1 мешканця громади. Це 45-річний чоловік, який за кордоном не був. Члени його родини обстежені, хворих серед них не виявлено. Особа лікується амбулаторно.

Закликаю усіх зберігати спокій, дотримуватися усіх запобіжних заходів. Сподіваюсь на Ваше розуміння. Не наражайте на небезпеку себе та інших, будьте відповідальними. За можливості, залишайтесь вдома.

Бережіть себе та будьте здорові!

З повагою,

Миколаївський міський голова