Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

До відома юридичних осіб.  

Дата: 04.08.2020 11:03
Кількість переглядів: 411

До відома юридичних осіб

        Виконавчий комітет Миколаївської міської ради повідомляє, що 16-17 вересня 2020 року у місті Київ (конгрес-центр «Український дім», вул. Хрещатик, 2) відбудеться бізнес-виставка «Схід-Експо 2020».

      До участі у заході запрошуються мікро-, малі та середні підприємства.

      Центральною подією «Схід-Експо 2020» стане виставка-презентація підприємств зі сходу та півдня України, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів та клієнтів з інших регіонів, країн ЄС та світу, встановлення нових ділових відносин.

      Цей захід для тих, хто прагне та готовий вивести свою компанію на новий рівень. Понад 100 компаній презентують свою продукцію на виставкових стендах, у тому числі товари харчової промисловості, текстилю, кераміки, а також соляні вироби, сувенірну продукцію, IT розробки, 3Dпринтери тощо.

      У межах «Схід-Експо 2020» відбудеться ярмарок, де всі учасники виставки зможуть реалізувати свою продукцію відвідувачам.

      Участь у  «Схід-Експо 2020» для підприємств є безкоштовною. Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе всі витрати щодо оренди виставкової зали, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання та продукції, організації В2В-перемовин, створення каталогу учасників та промо-кампанії заходу – реклами в потягах Інтерсіті+, соціальних мережах.

      Можливі формати участі у заході:

  1. Підприємство бере участь у заході, виставляє свою продукцію у виставковому модулі (2x2/2x3 метри), надає інформацію для каталогу виставки, бере участь у В2В-перемовинах;
  2. Підприємство надає інформацію для каталогу виставки та приймає участь у В2В-перемовинах;
  3. Підприємство  лише бере участь у В2В-перемовинах;
  4. Підприємство лише надає інформацію для каталогу виставки;

      Реєстрація підприємців на участь у  «Схід-Експо 2020» проводиться до 20 серпня 2020 року за посиланням https://bit.ly/3fptVNI.

       Щоб надати інформацію для каталогу виставки треба заповнити анкету онлайн https://bit.ly/2Zl3Euj.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора