Шановні мешканці громади!

Дата: 14.08.2020 15:34

Протокол № 1 засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води

12.08.2020                                                                                                                 м. Миколаївка

ПРИСУТНІ:

Голова комісії: Павленко Cepriй Олександрович - перший заступник міського голови.

Секретар комісії: Торяник Тетяна Дмитрівна спеціаліст 1 категорії відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та екології виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Члени комісії:

Чемерис Любов Василівнаспеціаліст відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та екології виконавчого комітету Миколаївської міської ради;

Самошкіна Любов Данилівна начальник відділу теплопостачання СО ПАТ «Донбасенерго» Слов'янської ТЕС;

Топольський Павло Олександрович - начальник цеху з технічного обслуговування теплових мереж (ЦТОТМ) СО ПАТ «Донбасенерго» Слов'янська ТЕС;

Сатлер Владислав Віталійовичпровідний інженер ВТГ комунального підприємства Миколаївської міської ради «Сервіскомуненерго»;

Волков Валерій Вікторович - заступник начальника управління з питань обліку газу Слов'янського УГГ;

Колесник Віталій Васильович - начальник Слов'янського РЕМ;

Зобов Cepriй Вікторович - головний фахівець організаційного відділу Слов'янського РУ ГУ ДСНС України в Донецькій області.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Розгляд питання щодо відкключення будинку споживача від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води.

СЛУХАЛИ:

Павленко С. О.: проінформував присутніх про надходження на розгляд комісії заяви від Усенко Миколи Івановича, який мешкає за адресою: м. Харків, вул. Рибалка, буд. 4/2, кв. 28 щодо відключення будинку споживача від мережі централізованого опалення та постачання гарячої води за адресою: м. Миколаївка, вул. Січових стрільців, буд. 23..

ВИСТУПИЛИ:

Волков В. В.: зазначив, що відключення будинку споживача від мережі централізованого опалення та постачання гарячої води за адресою: м. Миколаївка, вул. Січових стрільців,         буд. 23 можливе лише при виконанні однієї із наступних умов:

•  встановлення лічильнику газу;
  • опломбування приладів газопостачання;
  •  припинення надання послуги газопостачання.

ВИРШШЛИ:

Надати дозвіл на відключення будинку № 23 по вул. Січових стрільців від мережі централізованого опалення та постачання гарячої води після виконання однієї  iз умов наданих заступником начальника управління з питань обліку газу Слов'янського УГГ Волковим В. В., якi будуть підтверджені актом виконаних pобіт.

Роботи по відключенню від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води провести в термін до 01 жовтня 2020 року.

Члени комісії проголосували: «за» одноголосно.

Голова комісії                                                                              С. О. Павленко

Секретар комісії                                                                         Т. Д. Торяник