Шановні мешканці громади!

Дата: 20.08.2020 16:58

До Дня Державного Прапора України та до Дня Незалежності України на території Миколаївської міської об’єднаної територіальної  громади заплановано наступні заходи (з урахуванням дотримання карантинних обмежень):

21 серпня о 10 годині, в місті Миколаївка відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку загибелі Чепелюка Володимира Миколайовича (14.05.1992 - 03.07.2014);

21 серпня об 11 годині, в селі Малинівка відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку загибелі екіпажу вертольоту Мі-2У ЗС України;

23 серпня о 9 годині, в місті Миколаївка біля Центру надання адміністративних та соціальних послуг буде проведена церемонія урочистого підняття Державного Прапора України;

24 серпня о 20 годині 30 хвилин, в місті Миколаївка заплановано транслювання відеоконцерту творчих колективів громади до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України  на вуличний екран Палацу культури Миколаївської міської ради.

Також концерт можна переглянути онлайн на ютуб каналі Палацу культури та у Facebook.