Шановні мешканці громади!

Дата: 23.08.2020 09:35

Фото без описуСердечно вітаю Вас з Днем Державного Прапора України.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Під рідним знаменом Український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

Сьогодні під благословенням Українського Прапора будуємо справедливий лад, творимо загальнодержавні і суспільні звершення, досягаємо мистецьких і спортивних успіхів. З жовто-блакитним прапором наші захисники сьогодні ідуть у бій за незалежність і єдність України в зоні проведення АТО. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

Нехай завжди гордо майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності Українського народу.

У цей святковий день бажаю усім нам миру, мудрості, патріотизму і взаємної шани! Хай у кожному домі постає наш Прапор – оберіг майбутнього України!

Слава Україні!

З повагою,