УВАГА! ВАЖЛИВЕ ПРО ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ!

Дата: 27.08.2020 17:33

Кожен пенсіонер може замінити паперове пенсійне посвідчення на пластиковий документ з функціями банківської картки.

Електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) актуальне для:

• отримання пенсійних виплат;
  • сплати комунальних послуг і покупки товарів онлайн;
  • контролю руху коштів на рахунку;
  • входу на вебпортал Пенсійного фонду, де відкрито доступ до інформації з пенсійної справи, подання заяви, замовлення довідок для оформлення субсидії та ін.

Хочеш подати заяву на виготовлення ЕПП? Це просто!

1. Увійди в Особистий кабінет вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду за допомогою електронного цифрового підпису або за номером телефону чи банківської карти.

2. Обери в меню ліворуч «Щодо пенсійного забезпечення» пункт «Заява на виготовлення електронного пенсійного посвідчення», заповни заяву та прикріпи скан-копії необхідних документів.

3. Сформуй заяву та завір її електронним цифровим підписом.

Майбутні пенсіонери можуть отримати ЕПП при зверненні за призначенням пенсії «В один дотик».

Для цього в особистому кабінеті Вебпорталу потрібно натиснути на пункт «Заява на призначення пенсії» і в анкеті, що з’явиться, в пункті «Бажаєте отримати пенсійне посвідчення» обрати «Електронне», заповнивши відповідні поля.

#ГоловнеуправлінняПенсійногофондуУкраїнивДонецькійобласті #Донеччина #ЕПП #ПенсійнийфондУкраїни #пенсія #ЕЦП #картка #посвідчення #електроннепенсійнепосвідчення #PensionFundofUkraine #Ukraine