Дата: 04.09.2020 13:35

09.09.2020 о 14:00 відбудеться ІІ пленарне засідання ХLV cесії  Миколаївської міської ради 8 скликання. Місце проведення  конференц-зал Центру надання адміністративних та соціальних послуг.

Проєкт порядку денного ХLV cесії  Миколаївської міської ради  переглянути

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, SARS-CoV-2, ІІ пленарне засідання ХLV сесії Миколаївської міської ради буде проведено з обмеженим доступом (депутати Миколаївської міської ради 8 скликання, працівники виконавчого комітету Миколаївської міської ради, запрошені до участі у засіданні).