Шановні мешканці громади!

Дата: 10.09.2020 15:30

Фото без опису08 вересня у Слов’янському районі, за межами с. Семенівка, у 15 метрах від залізничного переїзду (який на час події знаходився на стадії ремонту) під час земляних робіт було виявлено невідомий вибухонебезпечний предмет, а саме сучасну мінометну мину 120 мм.

Під час події був зупинений рух автотранспорту через переїзд співробітниками служби 102.

Шановні громадяни, у разі  виявлення підозрілих предметів категорично забороняється:

- брати невідомі предмети до рук, переносити або перекочувати з місця на місце;

- робити спроби розібрати або розпиляти їх;

- закопувати в землю, кидати в багаття чи розводити вогонь поблизу боєприпасу;
- обривати або тягнути дроти, які відходять від предметів, робити спроби їх знешкодити.
Роботи з вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів можуть проводити лише відповідні фахівці. Якщо ви виявили підозрілий предмет в жодному разі не торкайтеся його. Негайно відійдіть на безпечну відстань, шляхом яким ви йшли, попередьте про небезпеку оточуючих  та повідомте Службу порятунку за номером «101» або Національну поліцію за номером «102».