Тимчасово призупинено прийом документів на оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон та оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки

Дата: 15.09.2020 14:14

Тимчасово призупинено прийом документів.

З 10.09.2020 року у ЦНАП виконавчого комітету Миколаївської міської ради тимчасово призупинено прийом документів на оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон та оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки, у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації та виявлення випадків інфікування COVID-19 серед працівників Слов’янського міського відділу ГУ ДМС України в Донецькій області та призупиненням його роботи до моменту одужання всіх інфікованих.

Суб’єкти звернення за всіма видами послуг ДМС можуть звертатись до Краматорського міського відділу ГУ ДМС України у Донецькій області, інших територіальних підрозділів ГУ ДМС (в межах області або країни) та безпосередньо до ГУ ДМС України в Донецькій області.

Телефон «гарячої лінії» апарату Державної міграційної служби України (044) 279-98-99.