Екологічна акція

Дата: 17.09.2020 15:15

Екологічна акція з нагоди Міжнародного дня чистих берегів

З нагоди відзначення Міжнародного дня чистих берегів, світова екологічна спільнота у 3-ті вихідні вересня місяця організовує масштабні прибирання берегів річок та інших водних об’єктів з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Ідеєю проведення заходу є привернення уваги громадян до проблеми засмічення водних об’єктів, правильного поводження з побутовими та іншими видами відходів, дбайливого ставлення до довкілля та підвищення екологічної свідомості населення. Миколаївська міська об’єднана територіальна громада долучається до екологічної акції та закликає усіх небайдужих мешканців міста Миколаївка прийняти участь у прибиранні рекреаційної зони річки Сіверський Донець – головної водної артерії східної України.

Акція запланована на 19 вересня 2020 року о 10 год. 00 хв. Збір учасників відбудеться перед понтонним мостом.