Визначено переможця у тендерній закупівлі !

Дата: 17.09.2020 15:48

Повідомляємо, що в рамках проекту «Впровадження енергозберігаючого проекту у системі вуличного освітлення Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади, Донецька область» переможцем тендерної закупівлі на виконання контракту № MKL-1 «Коригування проектно - кошторисної документації, поставка матеріалів та виконання робіт для заміни старих світильників на нові світлодіодні, заміна існуючого проводу на СІП, заміна аварійних електроопор, відновлення контурів захисного заземлення,  утилізації демонтованих ламп», вартістю 149 632,69 євро (Сто сорок дев’ять тисяч шістсот тридцять два євро 69 цент.) визнано ТОВ «Старелектро»

Тендерна процедура, оцінка пропозицій та визначення переможця відбувалось за міжнародними правилами, відповідно до Керівництва із закупівель та за погодженням з НЕФКО (Північна екологічна фінансова корпорація).