Щорічно, у 3-ті вихідні вересня більшість країн світу проводять екологічні акції в рамках Міжнародного дня чистих берегів.

Дата: 21.09.2020 13:36

Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів світу. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності.

Цього року представники виконавчого комітету Миколаївської міської ради та небайдужі мешканці міста долучились до екологічної акції та прибрали рекреаційну зону річки Сіверський Донець.

Дякуємо всім, хто проявив свідому громадянську позицію та взяв участь у прибиранні зони відпочинку річки Сіверський Донець. Закликаємо жителів  громади  при  проведенні відпочинку не забруднювати прибережні смуги водойм, парки, зони рекреацій, лісосмуги, придорожні смуги побутовим сміттям та іншими відходами. Чистота нашої землі  – у наших руках. Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини!