Шановні мешканці громади!

Дата: 24.09.2020 16:51

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради інформує, що станом на 24.09.2020 року було отримано результати, що підтверджують наявність  коронавірусної хвороби у 22 мешканців громади.

Закликаємо всіх мешканців громади дотримуватись карантинних обмежень. Уникайте зайвих контактів, зберігайте дистанцію до інших людей не менше двох метрів, носіть маски або респіратори, ретельно обробляйте руки.

Давайте будемо толерантними один до одного та ставитися з розумінням до ситуації, будемо дбати про своїх рідних та близьких.

Просимо зберігати спокій, дотримуватись простих правил особистої гігієни, піклуватись про своїх близьких і бути здоровими!