Конкурс «Вони прославляють наше місто» до Дня міста Миколаївка 2020

Дата: 28.09.2020 16:43

Фото без описуВиконавчий комітет Миколаївської міської ради повідомляє, що у  конкурсі «Вони прославляють наше місто» до Дня міста Миколаївка 2020 нагороджені наступні номінанти:

1. Номінація « Кращий керівник»

Бутурлімов Юрій Анатолійович, начальник цеху централізованого

ремонту -2  СО ПАТ «Донбасенерго» «Слов’янська ТЕС»

За високий професійний рівень, відповідальне ставлення до справи, вимогливість та організаторські здібності, якісну організацію виконання виробничих завдань, індивідуальний підхід до кожного з членів колективу.

2. Номінація «Кращий колектив (працівник) виробничої сфери»

Вовк Руслан Миколайович, головний інженер СО ПАТ Донбасенерго «Енергосоцінвест»

За високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи та оперативність, сумлінне виконання щоденних обов'язків.

Колектив виробничо-вимірювальної хімічної лабораторії СО ПАТ «Донбасенерго» «Слов’янська ТЕС» в особі начальника лабораторії Кошелевої Олени Вікторівни

За відповідальне ставлення до справи, щоденну сумлінну працю, вміння стабільно досягати поставленої мети без втрати якості.

3. Номінація «Кращий колектив (працівник) охорони здоров’я»

Колектив інфекційного відділення КНП «Слов’янська ЦРЛ» в особі завідувача відділення Д’яченко Ліани Вікторівни

За надання кваліфікованої допомоги хворим інфекційного профілю, чуйне ставлення до людей, милосердя, невтомну працю і готовність завжди прийти на допомогу.

4. Номінація «Кращий колектив (працівник) освіти»

Пенська Наталія Миколаївна учитель трудового навчання Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1

За всеохоплюючу любов до дітей, розвиток в учнів художніх смаків, естетичних уподобань, уміння бачити красу серед буденних речей, нескінченну любові до своєї справи.

5. Номінація «Кращий колектив (діяч) культури»

Сорокіна Валентина Миколаївна , керівник  танцювального гуртка КЗ «Палац культури Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області»

За високий професіоналізм, активну участь у культурному житті міста, популяризацію хореографічного жанру, вагомий особистий внесок у розвиток культури.

6. Номінація «Кращий соціальний партнер»

Павенко Артур Олександрович, член Громадської організації «Я Вірю в Україну»

За плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування, людяність та милосердя, небайдужість до чужого горя, прагнення зарадити у скрутній ситуації , готовність прийти на допомогу.

7. Номінація «Краща спортивна команда (спортсмен)»

Гребенікова Ірина Вікторівна, заслужений тренер України з синхронного плавання

За професіоналізм і майстерність, відповідальне ставлення до підготовки юних спортсменів, особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в громаді, пропаганду здорового способу життя.

8. Номінація «Кращий соціальний проект (соціальна ініціатива)»

соціальний проєкт «Шиття як життя» в особі керівника  Лічковахи Світлани Леонідівни

За створення соціальної шиттєвої майстерні, виховання дітей та молоді і сприяння їх самореалізації за допомогою праці, глибоку самовіддачу, нескінченну любові до своєї справи.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!