Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Шановні мешканці громади!

Дата: 05.10.2020 07:54
Кількість переглядів: 1270

Фото без описуКарантин створив для всіх нас чимало дискомфорту. Та цей дискомфорт допомагає зберегти людські життя і здоров’я. Якщо хтось ще не зрозумів у вирії щоденної статистики та прогнозів: ціна недбалості – життя наших громадян.

Зрозумійте: жорсткі заходи потрібні для зменшення пікових навантажень на систему охорони здоров’я. Не змушуйте лікарів падати на робочих місцях від втоми аби вирішувати, кого з пацієнтів рятувати. Допоможіть громаді – залишайтесь вдома. Намагайтеся менше безпосередньо контактувати з іншими людьми. Якщо це неможливо – носіть маску, мийте руки, використовуйте дезінфектор.

Нині епідемічна ситуація, з приводу захворюваності на COVID-19, на території громади погіршується з кожним днем. Показники захворюваності стрімко зростають. На превеликий жаль, вчора (01 жовтня 2020 року) було отримано результати, що підтверджують наявність  коронавірусної хвороби ще у 20 мешканців громади, віком від 13 до 73 років. В будинках, де проживають хворі, працівники комунального підприємства, за допомогою спеціальних розпилювачів, здійснюють обробку сходових кліток, вхідних дверей, поручнів в під’їздах, а також ліфтів дезінфікуючим засобом. Подальше погіршення чи покращення епідситуації, безпосередньо залежить від кожного жителя громади.

Відповідальність, за збереження здоров’я та життя всіх нас, залежить від кожного особисто. Не дайте можливості з’єднатися ланцюгу коронавірусної інфекці та не знехтуйте всіма проведеними карантинними заходами!

Плануючи вихідні, відпустки, пам’ятайте, що коронавірус ніде не дівся. Як ми бачимо, люди й досі інфікуються, хворіють і помирають щодня.

Дотримуйтеся соціальної дистанції, ретельно мийте руки, подбайте про наявність засобів індивідуального захисту, обмежте коло свого спілкування. Якщо відчуваєте слабкість, помітили прояви симптомів хвороби, не гаючи часу, одразу зверніться до свого сімейного лікаря!

Дякую усім за розуміння та громадянську свідомість!

 

 

 

З повагою,

Миколаївський міський голова

Олена Цикунова


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора