20.10.2020 о 14:00 відбудеться засідання ХLVІІ cесії  Миколаївської міської ради 8 скликання. Місце проведення  конференц-зал Центру надання адміністративних та соціальних послуг.

Дата: 07.10.2020 13:49

Проєкт порядку денного ХLVІІ cесії  Миколаївської міської ради переглянути

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, SARS-CoV-2,  засідання ХLVІІ сесії Миколаївської міської ради буде проведено з обмеженим доступом (депутати Миколаївської міської ради 8 скликання, працівники виконавчого комітету Миколаївської міської ради, запрошені до участі у засіданні).