18 ЖОВТНЯ  - ЄВОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Дата: 15.10.2020 15:04

18 жовтня європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, – особливо жінками та дітьми, – небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

З метою відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми,  відділ освіти, культури, сім’ї , молоді та спорту Миколаївської  міської ради Слов’янського району проводить інформаційну компанію з протидії торгівлі людьми.

Концепція інформаційної компанії – широке  інформування суспільства, про проблему торгівлі людьми та її небезпеку, про основні причини  та ризики потрапляння осіб  у таку ситуацію.

День протидії торгівлі спрямован на підняття рівня обізнаності населення, щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливості про цю проблему та небезпеку, яку вона становить.

Проведення заходів розпочнеться з 18 жовтня та протягом тижня після.

До проведення інформаційної компанії з протидії торгівлі людьми будуть залучені заклади освіти, охорони здоровя.