Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

СЕРВІС «ЕЛЕКТРОННА ТРУДОВА КНИЖКА»

Дата: 22.10.2020 16:36
Кількість переглядів: 878

Слов’янське об’єднане управління Пенсійного фонду України  Донецької області звертає увагу громадян, що для того щоб у будь-який час, не виходячи із дому, в зручний і доступний спосіб, оперативно отримувати потрібні пенсійні послуги - використовуйте онлайн-сервіси Пенсійного фонду України.

Кабінет Міністрів України Постановою від 27.11.2019р. №1084 визначив порядок обліку трудової діяльності працівника, фізичної особи - підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі.

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України запроваджено новий сервіс «Електрона трудова книжка», який дає змогу громадянам переглядати відомості про трудову діяльність. У «Електронній трудовій книжці» інформація відображається про всі трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця та міститься інформація про сплачені страхові внески з 1998-2000 років по теперішний час.

Для того щоб інформацію про трудову діяльність до 2000 року було внесено в електронний варіант трудової книжки застрахованим особам або роботодавцям необхідно подати дану інформацію до вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України у вигляді сканованих копій паперових документів, засвідчених кваліфікованим електронним підписом.

Увійшовши в Особистий кабінет вебпорталу електронних послуг ПФУ, в меню ліворуч «Комунікації з ПФУ» потрібно натиснути пункт «Надання сканкопій трудової книжки», заповнити анкету та додати до неї скановані документи.

Сканкопії мають відповідати таким технічним вимогам:

  • скан-копія повинна бути кольорова;
  • необхідно робити скан-копії всіх заповнених сторінок трудової книжки у хронологічному порядку;
  • скан-копії мають бути чіткі та відображати всі реквізити документа (назва документа, серійний номер, дата видачі, печатки, підписи, ПІБ власника) та безпосередньо самі записи (рекомендована роздільна здатність при скануванні —300 dpi);
  • формат зображення має бути jpg. або pdf.;
  • розмір кожного файлу не має перевищувати 1 Мб.

Результат опрацювання Вашого звернення можна отримати в режимі перегляду Ваших звернень. Після оцифровування всієї трудової книжки у застрахованої особи з’явиться можливість автоматичного призначення пенсії, без особистого звернення до установи Фонду.

 

Онлайн-сервіс «Електронна трудова книжка» дає змогу громадянам дізнаватися детальну інформацію про свою трудову діяльність, а також про сплачені страхові внески. У разі втрати паперової трудової книжки не потрібно витрачати час на відновлення даних, адже вони будуть збережені в електронному форматі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора