До уваги громадян!

Дата: 31.10.2020 11:28

З 01 серпня 2020 року в Україні запрацював ринок газу для населення, в умовах якого кожен побутовий споживач газу може обирати постачальника залежно від ціни та сервісу, а держава більше не регулює ціну на газ для потреб побутових споживачів.

Оскільки ПАТ «Донецькоблгаз» не закупив газ для потреб населення у власній ліцензійній зоні, всі побутові споживачі цього підприємства з 01 жовтня 2020 року автоматично перейшли до постачальника газу останньої надії (далі – ПОН), а саме: ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»». Термін перебування побутових споживачів у ПОН – 60 днів. Таким чином, протягом жовтня-листопада поточного року населення (крім споживачів, які раніше обрали постачальника газу) буде перебувати клієнтом ТОВ «ГК «Нафтогаз України»» та, відповідно, отримувати від цього підприємства рахунки на оплату за спожитий газ.

За цей час побутовим споживачам необхідно обрати нового постачальника газу.