Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Шановні працівники сільського господарства Миколаївської міської територіальної громади!

Дата: 13.11.2020 13:14
Кількість переглядів: 479

Фото без описуСердечно вітаю вас з професійним святом — святом усіх селян, творців народного добробуту, опори української державності, усіх, хто зайнятий у цій нелегкій, але такій важливій сфері, що забезпечує країну продуктами харчування – Днем працівників сільського господарства!

 

Всьому початок — плуг і борозна. У цих словах — загальнолюдська істина, якою підкреслено особливе значення селянської праці. А для українця село означає щось ще більше, бо уособлює цілий світ. Наші предки, які, обробляючи землю, вважали її живою, одухотвореною, передали нам у спадок глибоку повагу до неї. Те, що йде від землі, зливається у нашій свідомості в одне ціле: краплина роси і молоді паростки пшениці, веселий струмок і колосиста нива, окраєць духмяного хліба і глечик свіжого молока, рідне слово і пісня. Усе це разом складається в малу батьківщину і виростає у Вітчизну.

 

Традиційне свято сільських трударів — можливість підбити підсумки чергового сільськогосподарського року. Сільськогосподарське виробництво виживає тільки завдяки вашій, трударі, хазяйновитості, мозолям та надлюдським зусиллям і працелюбності. За це вам повага та низький уклін.

 

Напередодні свята хочу побажати, щоб ви не втрачали віри у кращий завтрашній день і в перспективу обраної справи. Разом з вами, шановні працівники сільського господарства, щиро вірю, що відродження села — справа хоча й важка, але реальна, і вона нашому народові під силу.

 

У ці святкові дні зичу Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, злагоди, гарної погоди і наснаги на нові звершення. Хай не знають втоми Ваші натруджені руки, нехай щедрою буде Ваша життєва нива, а труди Ваші й надалі збагачують Україну та прославляють громаду!

 

 

 

З повагою,

Олександр Гадяцький

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора