20.11.2020 о 14:00 відбудеться засідання ІІ cесії  Миколаївської міської ради. Місце проведення  зал засідань бібліотеки-центру екологічного виховання ім. Героя України О.Г. Лелеченка.

Дата: 18.11.2020 13:55

20.11.2020 о 14:00 відбудеться засідання ІІ cесії Миколаївської міської ради. Місце проведення  зал засідань бібліотеки-центру екологічного виховання ім. Героя України О.Г. Лелеченка.

19.11.2020 о 14:00  оголошується проведення Дня  депутата з підготовки матеріалів проектів рішень  ІІ сесії Миколаївської міської ради. Місце проведення зал засідань зал засідань бібліотеки-центру екологічного виховання ім. Героя України О.Г. Лелеченка

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, SARS-CoV-2,  засідання ІІ сесії Миколаївської міської ради буде проведено з обмеженим доступом (депутати Миколаївської міської ради, працівники виконавчого комітету Миколаївської міської ради, запрошені до участі у засіданні).