Шановні мешканці громади!

Дата: 24.11.2020 17:02

Останнім часом спостерігається складна обстановка з пожежами в житловому секторі. Причинами пожеж найчастіше є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальних систем і електроустаткування, необережне поводження з вогнем.

Багато громадян, незважаючи на заборони, встановлюють для опалення саморобні електронагрівальні прилади, не думаючи про наслідки. Також, пожежа може виникнути від неправильних дій під час ремонту електромереж або електрообладнання. Якщо ви не впевнені у власних силах – довірте ремонт електрообладнання відповідному майстру.

Слов’янські рятувальники нагадують основні правила пожежної безпеки у разі використання побутових електроприладів, дотримання яких вбереже від біди та пожежі:

- слідкуйте за справністю електропроводки, вимикачів, розеток та електричних приладів. Своєчасно проводьте їх перевірку та ремонт;

- не допускайте перевантаження та одночасного ввімкнення в мережу електроприладів високої потужності;

- не використовуйте саморобні електронагрівальні прилади;

- не використовуйте електрообігрівачі та газові плити для сушіння білизни;

- не залишайте електрообігрівачі ввімкненими на ніч;

- покидаючи домівку переконайтеся, що все газове та електричне обладнання вимкнено;

- не залишайте малолітніх дітей в квартирі самих, не зберігайте в доступних місцях сірники, запальнички та інші вогненебезпечні предмети;

- не застосовуйте відкритий вогонь для перевірки витоку газу.

У разі пожежі негайно телефонуйте за номером «101»!