Шановні мешканці громади!

Дата: 27.11.2020 12:25

АКТУАЛЬНО: ЯК В ID-КАРТЦІ ЗМІНИТИ МІСЦЕ РЕЄСТРАЦІЇ

Реєстрація або зняття з реєстрації місця проживання відносяться до категорії «змінна інформація».

Змінну інформацію щодо нової реєстрації місця проживання можна додати на безконтактний електронний носій без потреби заміни документа.

Внесення зазначеної інформації до електронного носія здійснюється У НАЙБЛИЖЧОМУ ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ПІДРОЗДІЛІ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ  ПІД ЧАС ОСОБИСТОГО ЗВЕРНЕННЯ ОСОБИ НА ПІДСТАВІ ДОВІДКИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ АБО ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ.

Важливо: для доступу до безконтактного електронного носія, заявник повинен пам’ятати PIN1/PIN2 та PUK1/PUK2 коди (Наказ МВС України №104 від 16.02.2016 року), вони є своєрідними особистими «ключами» власника ID-картки, які забезпечують користування паспортом в повному обсязі, та повинні надійно зберігатися і не повідомлятися стороннім особам.

В Миколаївській ОТГ довідку про реєстрацію або зняття з реєстрації місця проживання можна отримати у відділі реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Миколаївської міської ради, кабінет № 211.