Шановні мешканці громади!

Дата: 08.12.2020 15:37

У зв’язку зі зниженням температури повітря спостерігається збільшення кількості випадків виникнення пожеж у житловому секторі. Люди використовують різного роду обігрівачі для підтримання комфортної температури повітря у власних оселях та нерідко нехтують правилами безпеки та експлуатації цих приладів. Як наслідок – масштабні пожежі у приватних житлових будинках, господарчих будівлях, лазнях й, що гірше, травмування та загибель людей.

Тому, слов’янські рятувальники закликають усіх ознайомитись із правилами безпеки під час використання пічного опалення та експлуатації електрообладнання.

Пам’ятайте, що виконання цих рекомендацій стане гарантією безпеки для вас та ваших близьких. У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером “101”.